CATEGORII
Bulă
Culmi
Ion şi Măria
Întrebări
Marinari şi naufragiaţi
Părinţi
Şcoală
Alinuţa
Americani
Animale
Ardeleni
Bani
Beţivi
Blonde
Calculatoare
Canibali
Câini
Chelneri
Ciobani
Comunişti
Copii
Dentişti
Divorţuri
Domnişoare
Englezi
Evrei
Farmacişti
Iepuraşi
Internet
Italieni
Homosexuali
Magistraţi
Medici
Moldoveni
Nebuni
Oameni celebrii
Olteni
Pescari
Politicieni
Poliţişti
Preoţi
Prezervative
Prostituate
Purici
Muncă
Ruşi
Scoţieni
Secretare
Sex
Soacre
Soldaţi
Şoferi
Ţigani
Umor negru
Vânători
Telefoane
Sărbători
România
Seci
Vacanţă
Istorie
Rai şi iad
Căsătoriţi
Hoţi
Negri
Ingineri
Poveşti
Vecini
Peştişorul de aur
Studenţi
Fotbaliști
Teroriști
Măicuțe
Unguri
OTV
 VIZITATORI
Adaugă banc
   Sănătate curată
     - De ce au femeile coapsele calde?
     - Pentru ca bărbaţii să nu facă otită.
Ush   
 
 
   Încornoratul
     Vine unu' la medic:
     - Doctore, nevasta mă înşeală pe rupte şi totuşi nu-mi apar nici un fel de coarne. Uitaţi-vă si dvs, neted ca'n palmă...
     - Nu vă faceţi probleme, chestia cu coarnele e numai o vorbă, nu există cu adevărat.
     - Uf, mi-aţi luat o piatră de pe inimă, credeam că am lipsă de calciu...
MihPop   
   Somn
     O comisie de analiză a stării psihice a omului pune întrebări oamenilor:
     Germanul:
     - Măi Hans, când ţi-e somn... ce faci?
     - Beau un ness, şi gata!

     Rusul:
     - Măi Igor, când ţi-e foame şi somn, ce faci?
     - Beau o votcă şi apoi aţipesc 10 min, şi gata.

     Românul:
     - Băi Ioane, când ţi-e somn ce faci?
     - Mă duc la muncă!
Vimnig   
 
 
   Solidaritate
     O profesoară nouă încearcă să predea lecţii de psihologie unor copii:
     - Cine crede că e prost, să se ridice în picioare!
     După câteva secunde, se ridica în picioare Bulă.
     - Poţi să ne spui de ce crezi ca eşti prost?
     - Nu sunt prost, doamnă, dar îmi părea rău să staţi în picioare numai dumneavoastră...
MirC   
   Statuia
     Hotărăşte Iliescu să-şi facă statuie. După ce aceasta e gata şi este expusă în faţa Parlamentului trece într-o dimineaţă, pe acolo, un moş. Stă moşu şi se holbează la statuie.
     - Ce-i tataie, îl intreabă unu', de ce eşti nelămurit?
     - Păi, zice moşu', are 2 baiuri. Unu că nu se scrie
Iliescu pentru pace ci Odihnească-se în pace.
     - Păi da nu-i mort încă!
     - No, că ăsta-i al doilea bai!
LucIva   
 
 
   Frica de injecții
     O dentistă caută un ac pentru anestezia unui pacient care ședea în fotoliu.
     - Nu vreau injecții. Urăsc injecțiile!..., striga bărbatul.
     Dentista agață atunci o butelie cu petroxid de azot, la care pacientul începe să țipe:
     - Nu pot să suport gazele, masca mă sufocă!...
     Dentista îl întreabă atunci pe pacient, dacă n-are nimic împotrivă să ia o pilulă.
     - Nici o problemă!, zice pacientul. Mă împac bine cu pilulele.
     Dentista revine cu o pilula și zice:
     - Uite aici, o Viagra.
     Bărbatul:
     - Ha! Nu mi-am închipuit niciodată că Viagra atenuează durerea!
     - Nu ți-o atenuează, îi zice dentista, dar cel puțin ai să ai de ce să te ții, în timp ce-ți scot măseaua.
Crina   
   Pagina următoare

eXTReMe Tracker
eXTReMe Tracker