 |  |  |
Prețul divorțului
|
 |
- De ce divorțul este așa de costisitor?
- Pentru că merită!
|
 |
Crystian
|
| |
| |
Mai rău ca o bancă
|
 |
- De ce au uraganele nume de femei?
- Pentru ca vin umede şi sălbatice şi pleacă cu casa şi maşina.
|
 |
Ush
|
|
Nostalgie
|
 |
| CNA-ul a închis OTV-ul pentru că noaptea filmele porno de foarte bună calitate nu mai aveau audiență.
|
 |
Mihai Morar, Antena 2
|
| |
| |
Noi... cu băieții
|
 |
- Ești însurat?
- Nu... eu sunt cu băieții...
- Și fratele tău?
- Și el... tot cu băieții!
- Dar iubește cineva femeile în familia voastră?
- Da! Sora noastră!
|
 |
Florin Piersic
|
|
Calendar
|
 |
- Ce zic ciobanii când se descalţă?
- A mai trecut un an!
|
 |
Ush
|
| |
| |
O oaie, două oi...
|
 |
- Din păcate, în fiecare noapte adorm foarte greu.
- Și eu, dar număr până la 3 și adorm.
- Numai până la 3?
- Bine, mi se mai întâmplă să număr și până la 4 jumate.
|
 |
Crina
|
|
|
Pagina următoare |