CATEGORII
Bulă
Culmi
Ion şi Măria
Întrebări
Marinari şi naufragiaţi
Părinţi
Şcoală
Alinuţa
Americani
Animale
Ardeleni
Bani
Beţivi
Blonde
Calculatoare
Canibali
Câini
Chelneri
Ciobani
Comunişti
Copii
Dentişti
Divorţuri
Domnişoare
Englezi
Evrei
Farmacişti
Iepuraşi
Internet
Italieni
Homosexuali
Magistraţi
Medici
Moldoveni
Nebuni
Oameni celebrii
Olteni
Pescari
Politicieni
Poliţişti
Preoţi
Prezervative
Prostituate
Purici
Muncă
Ruşi
Scoţieni
Secretare
Sex
Soacre
Soldaţi
Şoferi
Ţigani
Umor negru
Vânători
Telefoane
Sărbători
România
Seci
Vacanţă
Istorie
Rai şi iad
Căsătoriţi
Hoţi
Negri
Ingineri
Poveşti
Vecini
Peştişorul de aur
Studenţi
Fotbaliști
Teroriști
Măicuțe
Unguri
OTV
 VIZITATORI
Adaugă banc
   Cadouri
     - Care este diferenţa dintre mită şi dar?
     - Un dar este atunci când cel care primeşte spune: "
Mulţumesc!", iar cel care dă spune: "Să nu mai vorbim despre asta!". O mită este atunci când cel care dă spune: "Mulţumesc!", iar cel care primeşte spune: "Să nu mai vorbim despre asta!".
LucIva   
 
 
   Treburi gospodăreşti
     Soţul îi spune soţiei:
     - Draga mea, vino până la baie să vezi cum spăl a treia cămaşă!
     - Vai dragul meu, ce harnic eşti ! Ai spălat deja celelalte două?
     - Nu, am început direct cu a treia...
MirC   
   ANAF Antifraudă
     - Ai auzit că a fost închisă Grădina Zoologică?
     - Nu!?
     - A fost ANAF-ul și a găsit un leu în plus!
Crystian   
 
 
   Taxi! La gară!
     - Alo! Taxi "Geta"?
     - Da!
     - Vă rog să veniți cu un taxi să mă duceți la gară!
     - Unde vă aflați?
     - În oraș.
     - În oraș ... în oraș... dar unde anume?
     - În cabina telefonică!
     - Dar cabina asta telefonică unde se află?
     - Păi nu v-am spus? În oraș, că doar nu la țară!
     - Bine dar cum ajungem la dumneavoastră?
     - Păi... cu mașina dragă!
     - Bine omule dar... ce vedeți în jurul dumneavoastră?
     - Ah... cuțu, cuțu! Un cățeluș!
     - Altceva?
     - Dunărea!
     - Izvorul sau vărsarea?
     - Haide doamnă îți bați joc de mine? Magazinul Dunărea!
     - Ce număr?
     - Să mă uit... numărul 1.
     - Va să zică vă aflați pe strada Gării!
     - Și cât va dura drumul?
     - 3 minute drept înainte.
     - Atunci mă duc pe jos!
     - Cum?!?!
Crystian   
   Urmările unei nopţi de plăcere
     Un elefant şi o furnică isi petrec o noapte întreagă în desfătările trupului...
     A doua zi, elefantul moare.
     Furnica: Băi să fie... o noapte de plăcere, şi acum tre' să-mi petrec tot restul vieţii săpând...
StaAnd   
 
 
   Tata socru
     Gheorghe se întâlnește cu viitorul său ginere, Ion.
     - No ia zi măi Ioane, tu cu ce te ocupi? îl întreabă Gheorghe pe Ion, care e un om foarte religios.
     - Studiez Biblia, răspunde Ion.
     - Dar mă Ioane, tu dacă te vei însura cu fata mea, cum crezi că o să-ți întreții casa și o să faci rost de mâncare?
     - Nu e nici o problemă
, zice Ion, studiez Biblia și acolo zice că D-zeu ne va da de toate.
     - Dar o să aveți copii, cu ce îi veți ține la școală?
întreabă Gheorghe.
     - Nu e nici o problemă, studiez Biblia și acolo zice că D-zeu le va da de toate.
     Gheorghe se întoarce acasă și nevasta lui, foarte nerăbdătoare îl întreabă cum e Ion.
     - Ei bine, zice Gheorghe, e un băiat de treabă. De abia l-am întâlnit și deja crede că eu sunt D-zeu...
Crystian   
Pagina anterioară      Pagina următoare

eXTReMe Tracker
eXTReMe Tracker