CATEGORII
Bulă
Culmi
Ion şi Măria
Întrebări
Marinari şi naufragiaţi
Părinţi
Şcoală
Alinuţa
Americani
Animale
Ardeleni
Bani
Beţivi
Blonde
Calculatoare
Canibali
Câini
Chelneri
Ciobani
Comunişti
Copii
Dentişti
Divorţuri
Domnişoare
Englezi
Evrei
Farmacişti
Iepuraşi
Internet
Italieni
Homosexuali
Magistraţi
Medici
Moldoveni
Nebuni
Oameni celebrii
Olteni
Pescari
Politicieni
Poliţişti
Preoţi
Prezervative
Prostituate
Purici
Muncă
Ruşi
Scoţieni
Secretare
Sex
Soacre
Soldaţi
Şoferi
Ţigani
Umor negru
Vânători
Telefoane
Sărbători
România
Seci
Vacanţă
Istorie
Rai şi iad
Căsătoriţi
Hoţi
Negri
Ingineri
Poveşti
Vecini
Peştişorul de aur
Studenţi
Fotbaliști
Teroriști
Măicuțe
Unguri
OTV
 VIZITATORI
Adaugă banc
   La psihoterapeut
     O pereche intră în cabinetul terapetului.
     - Ce pot face pentru dvs.?
     - Sunteţi aşa de bun să ne priviţi în timp ce facem sex?

     Terapeutul se uită minunat la ei dar aprobă. Când perechea a fost gata, terapeutul remarcă:
     - Îmi pare rău, dar nu am văzut nimic deosebit la dvs. şi cere onorariul de 80 € pentru şedinţă.
     În următoarele săptămâni se repetă povestea: de două ori pe săptămână vine perechea, fac sex, plătesc 80 €.
     Peste câteva săptămâni întrebă terapeutul: Mă scuzaţi de întrebare, dar ce încercaţi dvs. să descoperiţi?
     - Nimic! Dar doamna este căsătorită, la ea nu putem. Eu sunt căsătorit, nici la mine nu putem. În Holliday Inn vor 150 € pentru o zi, în Radisson 360 €, pe când dacă venim aici, avem un alibi, costa numai 80 € şi mai primim de la asigurarea medicală 67,50 € înapoi.
VimNig   
 
 
   În drum spre casă
     Un autoturism trecea cu două sute pe oră pe lângă un melc.
     - Încotro melcule?
     - Spre casă.
     - Ha, ha! Și eu la fel. Dar ști care-i diferența între noi?
     - Da. Diferența e că eu ajung sigur!
Crystian   
   Mama vrăjitoarelor
     - Alo?! Ghicitoarea Mama Omida?
     - Da, mânca-ţi-aş! Cine-i?
     - Ghici!
LucIva   
 
 
   Nevastă sau amantă?
     Un arhitect, un artist şi un inginer discutau despre cu cine e mai bine să îţi petreci timpul, cu nevasta sau cu amanta.
     Arhitectul a zis ca preferă să fie cu nevasta, aşa putea construi fundaţia la o relaţie veşnică. Artistul a spus că preferă să fie cu amanta. În ea găsea mai multă pasiune şi mister.
     Inginerul a spus ca preferă sa le aibă pe amândouă.
     - Amândouă?! au intrebat ceilalţi.
     - Da. Dacă ai o nevastă şi o amantă, fiecare se va gândi că eşti cu cealaltă şi atunci poţi scăpa la serviciu să-ţi termini treaba pe ziua următoare.
ush   
   Recomandare
     Medicul mi-a recomandat insistent să încetez chefurile.
     - Care medic?
     - Cel de deasupra noastră!
MirC   
 
 
   Om vs. muncă
     - Prin ce se deosebeşte un om de o cămilă?
     - Cămila poate să lucreze o săptămână fără să bea, iar omul poate să bea o săptămână fără să lucreze...
Ush   
   Pagina următoare

eXTReMe Tracker
eXTReMe Tracker